طراحی رابط کاربری | طراحی وبسایت

PRICES

تعرفه‌های طراحی سایت

موضوع قیمت تمام شده یک پروژه وردپرسی یا تعرفه طراحی و اجرای آن می تواند به شکل های گوناگون بیان شود. به صورت کلی در سطح وب هزینه پایه داشتن یک وبسایت وردپرسی در سال 1402 بین پنج تا پانزده میلیون تومان است. ناگفته روشن است که این قیمت، قیمت پایه است و فقط شامل ابتدایی ترین امکانات یک وبسایت اینترنتی می شود. منظور از امکانات ابتدایی هزینه یک ساله‌ی هاست و دامنه، هزینه خرید قالب، هزینه نصب و اجرا و مورد آخر احتمالا هزینه‌ی افزونه و یا پلاگین‌های موردنیاز که با توجه به هر پروژه‌ای تعیین می‌شود.

موضوع بسیار مهم و تعیین کننده در تعیین تعرفه و قیمت، خواسته و هدف کارفرما است. وقتی حرف داشتن یک وبسایت وردپرسی به میان می آید باید دقت داشت که هدف، اجرای یک سایت وردپرسی است، یا طراحی رابط کاربری به صورت اختصاصی و اجرا و تبدیل آن به وردپرس، و یا توسعه یک قالب وردپرسی به صورت اختصاصی؟ هر کدام از این موارد تعرفه های متفاوت و مخصوص به خود را دارند. به شما حق می‌دهیم که کمی پیج شده باشید! به‌هرحال ممکن است خیلی از این اصطلاحات و تعاریف تخصصی باشند، اما…

جای هیچگونه نگرانی نیست!

در نکوسایت به ساده‌ترین و مفیدترین شکل ممکن تمام سوالات شما کارفرمایان گرامی را پاسخ می‌دهیم. تنها کافی است از یکی از روش‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

و بالاخره هزینه‌ها!

طراحی سایت وردپرسی

9/500/000

تومان

طراحی سایت وردپرسی با رابط کاربری اختصاصی

13/500/000

تومان

طراحی رابط کاربری سایت و اپلیکیشن

1/250/000

تومان برای هر صفحه

شرایط پرداخت

روال معمول پرداخت هزینه‌ی پروژه‌های نرم افزاری این است که این مبلغ در دو مرحله تحت عنوان بیعانه و تسویه پرداخت شود. با توجه به شرایط اقتصادی و لزوم درک همدیگر، پروژه‌های وردپرس با طراحی اختصاصی رابط کاربری به صورت اقساط نیز قابل پرداخت است. برای سرویس پیاده‌سازی وبسایت وردپرسی و طراحی رابط کاربری وبسایت و اپلیکیشن میزان 30 درصد از هزینه کل پروژه تحت عنوان پیش‌پرداخت، و 70 درصد مابقی بعد از اتمام کامل پروژه و تحویل به کارفرما دریافت می‌شود.

در صورت سفارش سرویس پیاده‌سازی وبسایت وردپرسی با طراحی رابط کاربری آماده، کارفرمای محترم می‌تواند بعد از پرداخت بیعانه(پیش‌پرداخت) هزینه این سرویس و پروژه را در دو قسط به فاصله یک ماه پرداخت نماید.